0216123
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
انواع ترازو
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت در توزین
کالا برای:

ترازوی مدی اسکیل

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

معرفی ترازوی مدی اسکیل Medi Scale : فروشگاه تخصصی ترازو

ترازوی مدی اسکیل به صورت تخصصی برای استفاده در محیط های آزمایشگاهی طراحی می گردد که از سیستم های توزین تولید کشور چین به حساب می آید. مجهز شدن این ترازوها به لودسل های شرکت آلمانی HBM، آنها را به سیستم های دقیق، حساس و قابل اطمینان تبدیل نموده است. به همین جهت نه تنها در آزمایشگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند بلکه در عطاری ها، مراکز تولید، بسته بندی و فروش زعفران و زرگری ها نیز بسیار کاربردی هستند.

ترازوی مدی اسکیل

مشخصات ترازوی مدی اسکیل

چنانچه بخواهیم ترازوی مدی اسکیل را از لحاظ ظاهری بررسی کنیم اولین خصیصه دارا بودن ابعاد کوچک و جمع و جور است و به دو شکل بدون محفظه و محفظه دار تولید می گردد. مدلهای مختلف ترازوی مدی اسکیل از نظر ظرفیت و دقت دارای تنوع خوبی هستند و معمولا بیشترین ظرفیتی که دارند ۶ کیلوگرم می باشد. این سیستم ها را می توان به دسته های زیر تقسیم بندی نمود: ترازوی گرمی مدی اسکیل، ترازوی رطوبت سنج و ترازوی آزمایشگاهی که هر یک دارای قابلیتهای منحصر به خود می باشند. از دیگر امکاناتی که ترازوی مدی اسکیل در اختیار کاربران قرار می دهد: امکان توزین در چند واحد وزنی، امکان نصب کیت دانسیته برای اندازه‌گیری جرم مواد و قابلیت زیرکشی، شمارش قطعه، اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی را می توان نام برد. البته بسته به مدل، این قابلیتها تغییر می کنند. برای مثال ترازوی مدی اسکیل از نوع رطوبت سنج، برای به دست آوردن میزان رطوبت مواد، مجهز به لامپ هالوژنی شده است و نمایشگر آن لمسی می باشد.

ترازوی مدی اسکیل

ساختار بدنه و خرید ترازوی مدی اسکیل

در ساخت بدنه تمامی مدلهای ترازوی مدی اسکیل Medi Scale از پلاستیک فشرده استفاده شده و سینی آنها از استیل ضدزنگ تولید گردیده است. بکارگیری رنگ سفید در طراحی ظاهری این ترازوها موجب شده بسیار شبیه به ترازوهای ای ان دی به نظر برسند. اما انواع ترازوی مدی اسکیل از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه هستند. با توجه به پایین بودن بودن قیمت، این ترازوها در بازار کشورمان نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده اند. به همین جهت فروشگاه تخصصی ترازو برای تامین نیاز مشتریانی که نمی خواهند هزینه زیادی صرف خرید ترازو نمایند، همه مدلهای ترازوی مدی اسکیل را به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند. اگر خواستار کسب اطلاعات و جزییات بیشتر در مورد هر یک از این دستگاه ها هستید، کارشناسان بخش فروش فروشگاه تخصصی ترازو آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. البته در همین سایت (ترازوCOM.) ترازوهای مدی اسکیل با ذکر مشخصات فنی همراه با عکس ارائه گردیده اند تا با مطالعه آنها بتوانید، دستگاه مطلوبتان را انتخاب و ثبت سفارش نمایید.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 106 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()