0216123
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
انواع ترازو
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت در توزین
کالا برای:

ترازوی آشپزخانه

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی آشپزخانه : فروشگاه تخصصی ترازو

ترازوی آشپزخانه به طور خاص جهت اندازه گیری وزن مواد غذایی مختلفی طراحی شده است که برای تهیه انواع غذاها استفاده می شوند. این ترازو می تواند مواد مایع، خشک، خرد شده یا مخلوط را توزین کند و اندازه دقیق را ارائه دهد. به این ترتیب، مجبور نیستید به حدس و گمان خود برای ترکیب مواد تکیه کنید. ترازوهای آشپزخانه می توانند ابزاری مناسب و مفید برای سرآشپزها، خانم های خانه دار و آشپزهای آماتور باشند. همچنین برخی از افراد برای پیگیری رژیم غذایی خود مانند محاسبه مقدار قند یا کربوهیدرات موجود در میوه ها، نان و پاستا از ترازوی آشپزخانه استفاده می کنند. حتی هنرمندان و افرادی که از ساختن شمع، صابون و یا کارهای هنری لذت می‌برند با کمک چنین ترازوی دقیقی می توانند مواد مورد نیازشان مانند گلیسیرین، موم و خمیر کاغذ را اندازه‌گیری کنند.یکی از دلایل محبوبیت ترازوی آشپزخانه این است که سرآشپزها به تفاوت غذاهایی که با اندازه گیری اقلام بر حسب وزن آماده می شوند، با سایر غذاها پی برده اند. وزن مواد اولیه به ویژه مواد پودری مانند آرد، جوش شیرین و بکینگ پودر، بسته به میزان فشرده شدن آن بسیار متفاوت است. به همین دلیل بسیاری از کتاب های آشپزی دستور العمل ها را بر اساس وزن می نویسند.

آیا می‌خواهید شیرینی های یک شکل بپزید؟ آیا می خواهید انواع کیک را بدون تهیه ده ها پیمانه اندازه گیری درست کنید؟ آیا می خواهید رژیم غذایی دقیق و درستی داشته باشید؟ پس به یک ترازوی آشپزخانه نیاز خواهید داشت. دلیل این امر اندازه گیری و استفاده از مواد به اندازه دقیق جهت پخت و پز است. بسیاری از ما در اندازه گیری مواد اولیه دقیق نیستیم و هر بار برای پخت غذا مقدار معینی از مواد اولیه را استفاده نمی کنیم، به همین دلیل هر دفعه طعم غذا نیز ممکن است متفاوت باشد.حال که به اهمیت ترازوی آشپزخانه واقف شدید، فروشگاه تخصصی ترازو مواردی را در مورد این سیستم های توزین در اختیارتان قرار می دهد تا شناخت بیشتری در مورد آنها پیدا کنید و خرید مناسبی انجام دهید.

ترازوی آشپزخانه

انواع ترازوی آشپزخانه : فروشگاه تخصصی ترازو

به طور کلی دو نوع ترازو آشپزخانه وجود دارد: دیجیتال و مکانیکی. ترازوهای دیجیتالی بسیار دقیق تر و سریعتر از مدلهای مکانیکی هستند و نمایشگر آنها به راحتی خوانده می شود. در ضمن غیر از توزین، قابلیتهای متنوعی دارند برای مثال کاربران می توانند وزن ظروف یا مواد تشکیل دهنده را در حین اضافه شدن محاسبه کنند.انواع مختلف ترازوی آشپزخانه دیجیتال از نظر ظرفیت، دقت، اندازه و شکل سینی توزین متفاوت هستند. بدنه و سینی این ترازوها معمولا از مواد مختلفی نظیر شیشه‌، پلاستیک و همینطور تمام استیل ساخته می شوند و سینی آنها یا به شکل مسطح و یا به شکل کاسه ای طراحی می گردد.فروشگاه تخصصی ترازو انواع ترازوی آشپزخانه را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. جهت آشنایی با مدلهای مختلف می توانید به سایت ما (ترازو.COM) مراجعه نمایید.

فواید استفاده از ترازوی آشپزخانه : فروشگاه تخصصی ترازو

می تواند دقت و سرعت را افزایش دهد : ترازوی آشپزخانه در واقع با اندازه گیری دقیق و سریع، آماده سازی و تهیه انواع غذاها، دسرها و نوشیدنی ها با طعم و کیفیت یکسان را تسریع می بخشد. در حالی که برخی از سرآشپزها و آشپزها چندان به اندازه گیری های دقیق اعتماد ندارند، اما تعدادی از دستور العمل ها وجود دارند که بدون استفاده از ترازوی دقیق، درست عمل نمی کنند. به عنوان مثال، هنگام پخت کیک یا کلوچه، مقدار شکر، آرد و سایر مواد باید بسیار دقیق اندازه گیری شود. در غیر این صورت، محصول نهایی آنطور که باید کیفیت و طعم نخواهد داشت.علاوه بر اطمینان از اینکه دستور پخت به دقت دنبال می شود، با بهره گیری از ترازوی آشپزخانه می توانید بررسی کنید موادی که خریداری کرده اید، به درستی توزین شده اند یا نه. به عنوان مثال، می توانید اطمینان حاصل کنید که تکه گوشتی که از قصابی خریده اید، واقعاً 1 کیلوگرم وزن دارد یا خیر.

می تواند به شما کمک کند سالم بمانید : برای افرادی که دوست دارند رژیم غذایی خود را به درستی رعایت کنند، داشتن ترازوی آشپزخانه امری هوشمندانه است. به عنوان مثال، اگر فقط مجاز به خوردن یک تکه فیله مرغ برای شام هستید، بهتر است ابتدا وزن آنرا با استفاده از ترازوی آشپزخانه بررسی کنید تا در نهایت بیشتر غذا نخورید. در ضمن ترازوهای دیجیتالی نیز وجود دارند که می توان آنها را برای اندازه گیری ارزش غذایی برنامه ریزی کرد.

به شما کمک می کند آشپزخانه خود را مرتب نگه دارید : تصور کنید برای آماده سازی یک کیک چه مقدار پیمانه، قاشق چایخوری، فنجان هایی با اندازه های مختلف، ظرف اندازه گیری شیشه ای مایع، کاسه های کوچک و بزرگ کثیف می شوند در حالیکه به جای همه اینها، با استفاده از ترازوی آشپزخانه فقط داشتن یک کاسه کافیست و وقت شما برای تمیز کردن هدر نمی رود.

می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد : وزن کردن مواد غذایی با ترازوی آشپزخانه سبب می شود مقدار مشخصی از مواد را استفاده کنید و دور ریز بسیار ناچیزی داشته باشید. اندازه‌های مناسب و درست می‌تواند در هزینه ها صرفه‌جویی کرده و به مدیریت مؤثر موجودی آشپزخانه شما کمک می کند.

چگونه ترازوی آشپزخانه را انتخاب کنیم : فروشگاه تخصصی ترازو

ویژگی های اساسی که هنگام خرید ترازوی آشپزخانه باید در نظر بگیرید عبارتند از :

ظرفیت : هنگام خرید ترازوی آشپزخانه، مهم است که حداکثر ظرفیت ممکن را که ترازو می تواند تحمل کند بررسی کنید. تعیین کنید که روزانه چه مقدار مواد غذایی را باید توزین کنید. وزن ظروفی که روی ترازو قرار می گیرند را نیز در نظر بگیرید.

اندازه و شکل سینی توزین : اگر مواد غذایی مورد توزین به شکل پودری هستند مسلما ترازوی آشپزخانه کاسه دار گزینه بهتری خواهد بود و وزن کردن گوشت و مرغ و میوه با سینی مسطح آسان تر است. در ضمن اندازه مواد نیز بسیار مهم است زیرا اگر چیزی که روی ترازو قرار می‌دهید بزرگتر از ابعاد سینی توزین باشد، ممکن است اندازه گیری دقیقی صورت نگیرد.

دقت : دقت یک ترازو کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مقدار دقیقی از محصول یا محصولات استفاده می شود. برای مثال، اگر می‌خواهید تکه های گوشت را برای یک مهمانی شام بزرگ وزن کنید، ترازو باید وزن بیشتری را تحمل کند و نیاز به دقت بالایی نیست. اما اگر می خواهید دسته ای از سبزیجات یا اودیه جات را اندازه گیری کنید، ترازو باید حساس تر باشد.

قابلیت تمیز کردن : برای یک آشپزخانه شلوغ بسیار مهم است که کفه ترازوی آشپزخانه قابل شستشو باشد تا براحتی بتوان آنرا در ماشین ظرفشویی قرار داد. در ضمن ممکن است مواد مایع بر روی سینی ریخته و آنرا کثیف کنند، از اینرو برای اهداف بهداشتی باید کفه قابل جابجایی برای تمیز کردن آسان و راحت باشد. علاوه بر اینها، از خرید ترازوهایی که دارای گوشه هایی هستند که آب و بقایای مواد غذایی در آن گیر می کنند، اجتناب کنید. برخی از ترازوها دارای بدنه یک دست هستند که تمیز کردن آنها را آسان تر می کند و از نفوذ مواد به درون ترازو جلوگیری می گردد.

موقعیت و محیط : به موقعیت و شرایط محیطی جایی که می خواهید ترازوی آشپزخانه را قرار دهید، توجه داشته باشید. عواملی مانند میدان های مغناطیسی، رطوبت، نوسانات زیاد دما، ارتعاشات، جریان هوا و تداخل های الکتریکی می توانند بر توزین تأثیر بگذارند.

وضوح نمایشگر : صفحه نمایش ترازوی آشپزخانه باید به گونه ای باشد که بتوان اعداد را براحتی خواند. نمایشگرها می توانند بزرگ، دارای کنتراست رنگی واضح، ارقام بزرگ و گزینه نور پس زمینه باشند.

ترازوی آشپزخانه

خرید ترازوی آشپزخانه با قیمت مناسب از فروشگاه تخصصی ترازو

داشتن ترازوهای باکیفیت، دقیق و قابل اعتماد می تواند به حفظ کیفیت غذاها کمک کند. از اینرو فروشگاه تخصصی ترازو مجموعه ای از بهترین مدلهای ترازوی آشپزخانه را گردهم آورده تا شما مشتریان محترم براحتی بتوانید دستگاه ایده آلتان را انتخاب و خریداری نمایید. کارکنان باتجربه ما در فروشگاه تخصصی ترازو می توانند به شما کمک کنند تا ترازویی را پیدا کنید که به بهترین وجه با اهداف شما مطابقت دارد.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 106 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()