0216123
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
انواع ترازو
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت در توزین
کالا برای:

ترازوی فروشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی فروشگاهی : فروشگاه تخصصی ترازو

ترازوی فروشگاهی  یا ترازوی خرده فروشی به  دسته ای از سیستم های توزین گفته می شود که توانایی محاسبه قیمت کالاهایی که در حال توزین هستند را دارد و این کار را بر اساس قیمت هر کیلو یا قیمت هر 100 گرم، انجام می دهد. استفاده از ترازوی فروشگاهی برای هر مغازه یا هر کسب و کاری که اقلامی را بر اساس وزن آنها می فروشند، امری الزامی و ضروری است. به عنوان مثال، میوه ‌فروشی‌ها از ترازوی فروشگاهی برای اندازه‌گیری انواع میوه و سبزیجات و تعیین قیمت آنها استفاده می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که مقدار درستی از میوه و سبزی با قیمت اعلام شده فروخته می‌شود. یا اینکه، یک قصابی گوشت را بر اساس وزن آن، باید به مشتری بدهد. در هر دوی این مثال ها، ترازوی فروشگاهی نه فقط برای اطمینان از اینکه مشتری چیزی را که برای آن پول می پردازد دریافت می کند، کاربرد دارد، بلکه تعیین می کند که فروشنده در سمت درست قانون قرار گرفته است.

احتمالاً هر فردی حتی یکبار با ترازوی فروشگاهی در خواربارفروشی ها، نانوایی ها، اغذیه فروشی ها، هایپر مارکت ها، میوه فروشی ها و غیره برخورد داشته و شیوه توزین و محاسبه قیمت توسط آنها را دیده است. امروزه، به دلیل الزامات قانونی، از ترازوی فروشگاهی دیجیتال در تمامی فروشگاه ها و خرده فروشی ها استفاده می گردد، اگرچه ممکن است همچنان ترازوهای سنتی «آنالوگ» را در تعداد محدودی مغازه‌های کوچک بتوان مشاهده کرد.استفاده از ترازوی فروشگاهی به این معنی است که قیمت یک کالا و یا چندین قلم جنس بر اساس وزن آنها با دقت، به سرعت و به آسانی محاسبه می‌گردد، سرعت تراکنش‌ها افزایش می یابد و به مشتریان اطمینان می دهد که قیمت کالاها به درستی محاسبه می شود.در نهایت می توان نتیجه گرفت که تفاوت ترازوی فروشگاهی با سایر ترازوها در این است که وقتی اقلامی را روی سینی توزین قرار می دهیم با بهره گیری از نرم افزار، بر روی نمایشگر وزن، قیمت واحد و قیمت کل را نشان می دهد.

ترازوی فروشگاهی

انواع ترازوی فروشگاهی : فروشگاه تخصصی ترازو

این ترازوها بر اساس ظرفیت، شکل ظاهری و قابلیت های جانبی دسته بندی می شوند. ترازوی فروشگاهی می تواند علمک دار یا بدون علمک، پرینتر دار یا بدون پرینتر و حتی در مدلهای پیشرفته تر لیبل پرینتر دار باشد. ظرفیت این ترازوها معمولا از ۱۰ تا ۷۰ کیلوگرم است که با دقت ۱ تا ۱۰ گرم تولید می گردند. انواع ترازوی فروشگاهی را با هر ظرفیت و دقتی که نیاز دارید می توانید از فروشگاه تخصصی ترازو خریداری کنید.

شیوه خرید ترازوی فروشگاهی مناسب : فروشگاه تخصصی ترازو

اما چگونه می توان فهمید هنگام خرید ترازو فروشگاهی به دنبال چه چیزی باشید؟ فروشگاه تخصصی ترازو این امر را آسان کرده و در ادامه نکاتی را در اختیارتان قرار می دهد که اگر به آنها توجه داشته باشید خریدی درست و مناسب خواهید داشت.

ظرفیت و دقت : در ابتدا باید بدانید ترازوی فروشگاهی چه ظرفیتی با چه دقتی داشته باشد؟ با توجه به اینکه این ترازو ها تنوع بالایی در ظرفیت دارند، چگونه باید متوجه شوید کدام یک برای شما بهترین است؟ برای دانستن جواب این سوال ها، فقط باید در نظر بگیرید که سنگین ترین کالایی که احتمالاً می فروشید چه وزنی دارد. رایج ترین ترازوی فروشگاهی مورد استفاده در خرده فروشی ها معمولا از ظرفیت های 15 کیلوگرم و 30 کیلوگرم برخوردار هستند. چنانچه می خواهید کالاهای کوچکتری را بر اساس وزن بفروشید، بنابراین ممکن است به ترازویی دقیق تر مانند 0.5 گرم یا 1 گرم نیاز داشته باشید، بنابراین به سراغ گزینه هایی با ظرفیت 3 کیلوگرمی می توانید بروید.اگر مطمئن نیستید که کدام ظرفیت برای نیازهای شما بهتر است، همیشه می‌توانید با تیم فروشگاه تخصصی ترازو تماس بگیرید.

قابل حمل بودن : یک نکته مهم هنگام خرید ترازو فروشگاهی این است که آیا قابل حمل است یا خیر . اگر قصد دارید از ترازو در غرفه بازار های محلی، نمایشگاه یا دستفروشی استفاده کنید، این امر برجسته تر می شود. در این حالت باید به دنبال ترازویی باشید که از باتری قابل شارژ بهره می برد تا بدون نیاز به نیروی برق بتواند در طول روز عملیات توزین را انجام دهد.

نوع نمایشگر : به طور معمول، اغلب مدلهای ترازوی فروشگاهی دارای نمایشگرهای دو طرفه هستند تا هم فروشنده و هم مشتری به طور همزمان در جریان فرایند توزین قرار بگیرند. اما ترازوهای علمک دار که نمایشگر در بالای علمک قرار گرفته خصوصا در فروشگاه های شلوغ، مشاهده وزن و قیمت را برای مشتری بسیار آسان تر می کنند.

حافظه : ثبت و ذخیره قیمت اقلام، سبب افزایش سرعت خرید و فروش و تراکنش سریعتر در فروشگاه ها می گردد. به همین دلیل با توجه به میزان کالاهایی که به فروش می رسانید، ترازوی فروشگاهی را انتخاب کنید که حافظه کافی و لازم را داشته باشد.

پارسنگ : یک ویژگی بسیار مفید در هر ترازوی فروشگاهی که اغلب نادیده گرفته می شود، تابع پارسنگ است. پارسنگ به معنی توزین اقلام بدون در نظر داشتن ظرف آنها می باشد.  ممکن است بخواهید مواد را در بشقاب، سینی یا در یک کاسه وزن کنید، مشکل این است که ترازو وزن بشقاب، سینی یا کاسه را نیز تشخیص می دهد. از اینرو با قابلیت پارسنگ به طور موثر این وزن ناخواسته حذف می گردد و فقط وزن موردی را که باید وزن شود روی نمایشگر نمایش داده می شود. بنابراین وزن دقیق‌تری دارید که بر اساس آن قیمت محاسبه می شود.

کیفیت و دوام : ترازوی فروشگاهی ایده آل دارای بدنه ای از جنس پلاستیک فشرده ABS می باشد تا هم محافظت از لودسل تضمین گردد وهم برای مدت طولانی در برابر فشار و ضربه دوام بیاورد. سینی توزین این ترازوها از استنلس استیل ساخته می شوند که براحتی می توان بدون نگرانی از زنگ زدگی یا آسیب رسیدن، آنرا تمیز کرد.  

قابلیتهای اضافی : برخی از ویژگی‌ها، مانند ارتباط با چاپگرها و رایانه‌ها، منحصر به ترازوی فروشگاهی نیستند اما برای مدیریت موجودی یا چاپ رسید مشتریان، نیاز به چنین امکاناتی مشهود خواهد بود.

محیط توزین : محیط کار می تواند خشک یا مرطوب باشد که باید هنگام خرید ترازوی فروشگاهی مد نظر قرار گرفته شود. برای مثال اگر غذاهای دریایی می فروشید، در حالت ایده آل، باید یک ترازوی فروشگاهی ضد آب برای اطمینان از دقت و دوام دستگاه تهیه کنید.

به نور محیط نیز باید توجه شود. برای مثال اگر از ترازوی فروشگاهی در فضای بسته استفاده می کنید، واقعاً مهم نیست نمایشگر LED یا LCD را انتخاب کنید. صفحه نمایش LED برای مناطق کم نور عالی است، در حالی که انرژی بیشتری مصرف می کند. در حالیکه ترازوی فروشگاهی با نمایشگر LCD گزینه بهتری برای کار در فضای باز می باشد.

بودجه : در نهایت، بودجه شما عامل دیگری است که هنگام خرید ترازوی فروشگاهی باید در نظر بگیرید. قیمت این ترازوها بسیار متفاوت است، بنابراین بهتر است بودجه ای را مشخص کنید که نیازهای کسب و کار شما را در برگیرد.

 ترازوی فروشگاهی

فروشگاه تخصصی ترازو مرکز فروش انواع ترازوی فروشگاهی

آیا هنوز برای انتخاب ترازوی فروشگاهی مناسب به راهنمایی نیاز دارید؟ کمک کردن به شما برای ما افتخاری بزرگ است. از این رو می توانید فقط با یک تماس تلفنی از راهنمایی های کارشناسان فروشگاه تخصصی ترازو بهره مند گردید و جواب سوالاتتان را دریافت نمایید.ما در فروشگاه تخصصی ترازو طیف متنوعی از ترازوی فروشگاهی را برای برآوردن نیازهای هر کسب و کاری ارائه می دهیم. تجهیزات توزین موجود در مجموعه ما را می توان از هایپرمارکتها و فروشگاه های زنجیره ای گرفته تا خوارو بار فروشی ها، نانوایی ها یا پیشخوان قصابی ها استفاده کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدلهای مختلف ترازوی فروشگاهی دیجیتال، قیمت آنها و ثبت سفارش اینترنتی می توانید به سایت فروشگاه تخصصی ترازو مراجعه کنید.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 117 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()