0216123
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
انواع ترازو
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت در توزین
کالا برای:

ترازوی لیبل پرینتر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی لیبل پرینتر : فروشگاه تخصصی ترازو

ترازوهای چاپ لیبل دستگاه هایی هستند که به شما امکان می دهند علاوه بر اندازه گیری وزن محصولات، برچسب قیمت و بارکد را نیز چاپ کنید. در واقع این سیستم ها، نوعی ترازوی فروشگاهی پیشرفته و کاملترین آنها محسوب می شوند که برای چاپ لیبل، مجهز به پرینتر حرارتی شده اند. تمامی این ترازوها قادر به محاسبه قیمت بر اساس وزن کالاها هستند و با دقت و سرعت بالا اینکار را انجام می دهند. بر کسی پوشیده نیست که چاپ لیبل، مزایای گسترده ای را به مشاغل ارائه می دهد و به بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند تولید و بسته بندی یک شرکت تبدیل شده است. امروزه هزاران تولید کننده و خرده فروش در سراسر جهان با تولید برچسب های رنگی در کارخانه ها و فروشگاه ها، درآمد و سود فروش خود را افزایش می دهند.

رایج ترین کاربرد ترازوی لیبل پرینتر، چاپ برچسب قیمت واحد پس از وزن کردن یک محصول یا کالا است و معمولاً در فروشگاه های مواد غذایی، شیرینی فروشی ها، نانوایی ها، قصابی ها، فروشگاه های زنجیره ای، کافی شاپ ها و سایر خرده فروشی ها استفاده می شود. جهت سرعت بخشیدن به فرآیند پرداخت، می توان با استفاده از ترازوی لیبل پرینتر، برچسب های سفارشی را بر اساس نوع محصول و مقدار آن چاپ کرد. اغلب این ترازوها می توانند رسید و فاکتور مشتریان را نیز چاپ کنند.چاپ بارکد بر روی لیبل با استفاده از ترازوی لیبل پرینتر این امکان را فراهم می کند که با اسکن بارکد محصولات، اطلاعات وزن و قیمت آنها به طور خودکار در صندوق فروشگاهی ثبت گردد. این امر سبب افزایش فرایند خدمات رسانی به مشتریان در پای صندوق های فروشگاهی می گردد و از ازدحام جمعیت و صفهای طولانی جلوگیری می کند. علاوه بر اینها، برای کمک هم به کارکنان و هم به مشتریان در ارائه خدمات، ترازوی لیبل پرینتر برای طراحی لیبل های اختصاصی برای هر کالایی بسیار کارآمد است. با وجود این دستگاه در هایپرمارکت ها مشتریان می توانند برچسب میوه ها و سبزیجات را چاپ کنند و از وزن و قیمت آنها مطلع شوند.چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترازوی فروشگاهی لیبل پرینتر دار هستید می توانید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

ترازوی لیبل پرینتر

انواع ترازوی لیبل پرینتر : فروشگاه تخصصی ترازو

این ترازوها بر اساس شکل ظاهری تنوع بالایی دارند و در رنگ ها و اندازه های مختلف با علمک یا بدون علمک و یا به شکل آویز تولید می گردند. اما دسته بندی اصلی ترازوی لیبل پرینتر بر مبنای ظرفیت توزین آنها از ۱۵ کیلوگرم تا ۷۰ کیلوگرم متغیر است. دقت توزین این سیستم ها از ۱ تا ۱۰ گرم بستگی به ظرفیت و مدل قابل تنظیم می باشد.

مزایای استفاده از ترازوی لیبل پرینتر : فروشگاه تخصصی ترازو

ابن ترازوها بواسطه عملکرد دیجیتال و توزین اتوماتیک از سرعت و دقت بالایی برخوردار هستند که اصلی ترین نقطه قوت آنها محسوب می شود. اما استفاده از ترازوی لیبل پرینتر مزایای بسیاری به همراه دارد که در ادامه به آنها می پردازیم:  

استفاده آسان : کار با ترازوی لیبل پرینتر بسیار آسان است و نیازی به مهارت یا تخصص خاصی ندارد. در ضمن این ترازو می تواند ده ها محصول را در حافظه خود ذخیره کند، بنابراین می توانید به سرعت هر کالایی را که می فروشید، پیدا کنید.

کاهش خطاها : از آنجاییکه در توزین و محاسبه قیمت بوسیله ترازوی لیبل پرینتر، نیروی انسانی دخیل نمی باشد، تمامی اطلاعات چاپ شده بر روی لیبل بدون خطا هستند.

ارائه بهتر محصولات به مشتریان : با چاپ لیبل و چسباندن آن بر روی محصولات، به مشتریان کمک می کنید تا دقیقاً آنچه را که دریافت می کنند ببینند. مشتریان از این که می توانند ببینند یک محصول به ازای هر گرم یا کیلوگرم چقدر قیمت دارد یا وزن واقعی کالا چقدر است و یا چقدر برای آن کالا می پردازند، سود می برند. اطلاعات محصول به مشتری کمک می کند تا هزینه های خود را در فروشگاه ها مدیریت کند.

بسته بندی دقیق و آسان محصولات : با استفاده از ترازوی لیبل پرینتر در خط تولید می توان پس از وزن کردن محصولات، لیبل مورد نیاز را بر روی بسته ها چسباند که هم در زمان و هم در فضا صرفه جویی می گردد. همچنین از برچسب های بارکد می توان برای ردیابی محصولات و بسته ها استفاده کرده و مدیریت انبار را راحت نمود.

همچنین کاربران می توانند مواد و کالاها را به صورت عمده خریداری کرده و در مقادیر کمتر مجددا بسته بندی کرده و از ترازوی لیبل پرینتر برای برچسب زدن بسته های کوچکتر استفاده کنند. این امر می تواند برای کسب و کارهایی مفید باشد که به دنبال فروش مستقیم یک محصول خام هستند. (به عنوان مثال، در کافی شاپ می توانید قهوه یا چای را در کیسه های کوچک، بسته بندی کرده و به مشتریانی که تمایل دارند از همان قهوه شما در خانه استفاده کنند و بفروشید).

ردیابی کالاها و کنترل موجودی : با وجود ترازوی لیبل پرینتر و چاپ بارکد بر روی لیبل می توان محصولاتی را که به فروش رفته اند، مشخص نمود و موجودی فروشگاه را به خوبی مدیریت کرد، به خصوص برای قطعات کوچک که با پیگیری آنها می توان همواره موجودی را بهبود بخشید.   

ارائه خدمات دهی بهتر به مشتریان: با طراحی و چاپ لیبل توسط ترازوی لیبل پرینتر ، اطلاعاتی بیش از وزن و قیمت در اختیار مشتریان قرار میگیرد. همچون تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، نام شرکت تولید کننده، نام فروشگاه و غیره که مشتریان نیاز به دریافت این اطلاعات دارند و هنگام خرید دچار سردرگمی نمی شوند.  

افزایش سرعت در نقطه فروش: در فروشگاه های زنجیره ای و پر ازدحام، کارکنان صندوق های فروش می توانند با اسکن بارکد چاپ شده توسط ترازوی لیبل پرینتر، به سرعت فاکتور مشتریان را صادر کرده و زمان انتظار آنها را کوتاهتر کنند.

صرفه جویی در هزینه: اگر به جای یک ترازوی لیبل پرینتر از ترازو معمولی استفاده کنید، ملزم به خرید لیبل پرینتر یا چاپگر جداگانه هستید  که هم فضای بیشتری اشغال می گردد و هم نیاز به هزینه بیشتری دارد. در ضمن هیچ تضمینی وجود ندارد که همه تجهیزات هر روز سازگار باشند یا به خوبی کار کنند. در ضمن با یکپارچه سازی دستگاه های مختلف، خرابی و یا ایجاد مشکل در یکی از آنها، کار را دشوار می کند. به این معنی که اگر مثلاً چاپگر خراب شود یا نرم افزار مشکل داشته باشد، بقیه تجهیزات نیز عملا متوقف می شوند.  یک ترازوی لیبل پرینتر این سردردها را برطرف کرده و یکپارچگی را تضمین می کند.

امکان طراحی لیبل سفارشی: همانطور که گفته شد ترازوی لیبل پرینتر کمک می کند تمامی  اطلاعات مورد نیاز کارکنان و مشتریان بر روی محصولات الصاق شوند. حتی زمانی که تغییراتی در لیبل نیاز است براحتی می توان آنرا تغییر داد برای مثال می توان کالاهای تخفیف دار را مشخص نمود. یا اگر مشتریان اطلاعات خاصی روی برچسب‌ها می‌خواهند (مانند محتوای غذایی یا مواد تشکیل دهنده) می توان لیبل سفارشی چاپ نمود که در مورد کالاهای فصلی بسیار کارآمد خواهد بود.

ویژگی های ترازوی لیبل پرینتر : فروشگاته تخصصی ترازو

همه مدلهای ترازوی لیبل پرینتر همچون سایر سیستم های توزین دیجیتال دارای نمایشگری از نوع LCD یا LED با وضوح بالا هستند که یا به صورت یک طرفه و یا دو طرفه  می باشد و در سه ردیف قیمت، وزن و قیمت کل را نمایش می دهد. این ترازوها دارای بدنه پلاستیکی محکم ABS و صفحه توزین از جنس استیل ضد زنگ با ماندگاری طولانی می باشند. اغلب مدلهای ترازوی لیبل پرینتر با دارا بودن پورتهای مختلف، امکان اتصال به چاپگر جانبی، کامپیوتر، بارکد خوان، دستگاه کارت خوان، صندوق فروش و سایر دستگاه های دیجیتال فروشگاهی را میسر می سازند. با مراجعه به سایت فروشگاه تخصصی ترازو می توانید قابلیتهای مدلهای مختلف ترازوی لیبل پرینتر را مشاهده کنید.

ترازوی لیبل پرینتر

خرید و فروش ترازوی لیبل پرینتر در فروشگاه تخصصی ترازو

حال که با ترازوی لیبل پرینتر و فواید آن آشنا شدید براحتی می توانید تصمیم بگیرید که با خرید یکی از این دستگاه ها به کسب و کارتان رونق ببخشید. ما در فروشگاه تخصصی ترازو طیف وسیعی از ترازوهای لیبل پرینتر را در دسترستان قرار داده ایم تا با توجه به نیازهایی که دارید انتخاب راحتی داشته باشید. برای خرید آسان می توانید از طریق سایت ترازو.COM به شکل آنلاین سفارش گذاری نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن سفارشتان را در آدرس مورد نظرتان تحویل بگیرید.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 106 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()